Dokument Dokumenty

Kulturní noviny existují i díky vám: Prosíme o podporu

Kulturní noviny vycházejí již pátým rokem na internetu díky podpoře členů svého vydavatelského družstva a dalších čtenářů. Založili jsme tak tradici nezávislého občanského kulturně-politického média. Každý, kdo dosud podpořil Kulturní noviny, je součástí této tradice. Děkujeme za to.

Naše noviny nemohou vycházet bez podpory čtenářů. Projekt Redaktor, který jsme vyhlásili v prvním pololetí, byl úspěšný a díky našim sympatizantům máme na druhé pololetí možnost platit práci jednoho redaktora. To je velká pomoc při stabilizaci obsahu našeho média.

Vedle toho v symbolické výši honorujeme i další redakční práce (editaci textů, korektury a obsluhu webu). Pro tyto provozní náklady potřebujeme také vaši podporu.

Prosíme, podpořte nás! Údaje pro bankovní převod naleznete zde.

Pokud do poznámky k platbě uvedete svou poštovní adresu, pošleme vám zdarma náš tištěný speciál s výběrem textů z Kulturních novin z roku 2015.

Svou poštovní adresu nám můžete zaslat i e-mailem na druzstvo@kulturni-noviny.cz. Tímto způsobem je také možno požádat o vystavení potvrzení o přijetí daru pro daňové účely.