Mírový pochod do Aleppa: 28.–29. ledna v Brně

PROTESTNÍ MÍROVÝ POCHOD BERLÍN-ALEPPO
Chcete nám pomoci s organizací?

Protestní mírový pochod Berlín-Aleppo dorazí do České republiky 9. ledna. V uvedených dnech budeme procházet těmito českými městy, městečky a vesnicemi: Libouchec (9. 1.), Ústí nad Labem (10. 1.), Litoměřice (11. 1.), Roudnice nad Labem (12. 1.), Veltrusy (13. 1.), Roztoky u Prahy (14. 1.), Praha (15. 1. a 16. 1.), Říčany (17. 1.), Chocerady (18. 1.), Český Šternberk (19. 1.), Zruč nad Sázavou (20. 1.), Ledeč nad Sázavou (21. 1.), Lipnice nad Sázavou (22. 1.), Dlouhá Ves (23. 1.), Žďár nad Sázavou (24. 1.), Zvole (25. 1.), Nedvědice (26. 1.), Tišnov (27. 1.), Brno (28. 1. a 29. 1.), Židlochovice (30. 1.), Strachotín (31. 1.), Mikulov (2. 1.), a pak budeme pokračovat směrem do Rakouska.

Jedná se o rozsáhlý mezinárodní projekt, na kterém spolupracují dobrovolníci ze všech zemí na trase Berlín-Aleppo. Pracujeme ve všech skupinách ve dne i v noci, ale potřebujeme pomoc! Kromě vlastní účasti na pochodu (na kterékoliv jeho části - přijďte, každý hlas se počítá) a sdílení informací o pochodu prostřednictvím jakéhokoliv sociálního média (naším cílem je obrátit pozornost veřejnosti k tragickému dění v Sýrii) můžete pomoci takto:

1. Pokud víte o možnostech ubytování na trase (školy, teplé kostely či kostelní prostory, mateřská centra, tělocvičny či sportovní haly), kde by bylo možné ubytovat cca 150 lidí, kontaktujte mne na katerinasp@centrum.cz.

2. Pokud jste na trase a chtěli byste pomoci se zajišťováním jídla (teplý čaj, polévka, bagety, ovoce nebo cokoliv), kontaktujte Ágnes Němečkovou na emailové adrese: dobrovolnik.pochodproaleppo@email.cz.

3. Pokud máte k dispozici auto a chtěli byste účastníky pochodu doprovázet s vozidlem zajišťujícím vše, co bude právě třeba (zjistit průchodnost trasy, přepravit potřebné na vlak či jinam, dovézt či přivézt zásoby nebo potřebné vybavení, kontaktujte Terezu Cibulkovou na emailové adrese: cibulkova.tereza@seznam.cz.

4. Pokud se k nám připojit nemůžete, autem či ubytovacími kapacitami nedisponujete, ale přesto byste chtěli pochod podpořit, můžete tak učinit prostřednictvím finančního příspěvku na tuto adresu. Fond je určený k uhrazení pronájmu většího doprovodného vozidla, léčiv a lékařského vybavení, promo materiálů, teplých pokrývek a k pokrytí dalších nezbytných výdajů.
DĚKUJEME!!!